تبلیغات
سرگرمی - فال رنگ متولدین ماههای مختلف
 
سرگرمی
fun2all.mihanblog.com

فال رنگ

 

متولدین فروردین: سرخ


رنگ سرخ سبب شده تا متولدین فروردین به دفعات عصبانی شوند ولی به محض آن كه شراره های خشم خاموش شد به سرعت تبدیل به آدم هایی شاد و بانشاط می شوند. متولدین فروردین افرادی آرمانگرا٬ مصمم و با اراده هستند و از احساسات گرایی خوششان نمی آید. هیچ كس نمی تواند مثل آنها قاطع و خشن باشد ولی در این حال كمتر كسی معصومیت و عاطفه آنها را دارد. آنها هرگز تحمل شكست را ندارند وبه گونه ای افراطی راجع به نتیجه نهایی هر چیز٬ از عشق گرفته تا مسابقه فوتبال٬ بسیار خوشبین هستند. آنها جنگجویان خوبی هستند و با مغز خود خیلی ماهرانه می جنگند. مخالفت دیگران و موانع و مشكلات برای آنها سرگرمی و مایه نشاط است و از آن لذت می برند. آنها هیچگاه منتظر موفقیت نمی نشینند بلكه با شتاب به سوی آن مید روند و به همین علت كمتر به دیگران وابسته اند.

 


متولدین اردیبهشت: صورتی


متولدین اردیبهشت خیلی به ندرت نگران می شود. هنگامی كه كارها مطابق خواست او انجام نمی گیرد٬ اخم می كند اما عصبانی نمی شود! خویشتن داری و صبر از صفات ذاتی رنگ درونی اوست و به مدد همین خصوصیات كارهای خود را خیلی راحت انجام می دهد و چیزی نمی تواند مانع او شود. وفاداری و صداقت نسبت به خانواده و دوستان از صفات بارز اوست. همچنین به شجاعت و دلاوری او باید مدال طلا داد چرا كه هیچكس مثل او نمی تواند این همه از خود مقاومت نشان دهد. ممكن است سمج و لجوج باشد ولی بردباری او مثال زدنی است.

 

 

متولدین خرداد: نقره ای


رنگ درونی متولدین خرداد آنها را به افرادی دلسوز٬ مهربان ٬ خونگرم و صادق تبدیل ساخته كه حركاتی سریع تر از بقیه ولی دلپذیر دارند. متولدین خرداد از كارهای یكنواخت و تكراری بدشان می آید و به همین علت كارهای روزانه باعث می شود كه فكر كنند همچون پرنده ای در قفس اسیر شده اند. این افراد ذاتا بی قرار هستند و همواره در پی هیجان و تغییر و تنوع هستند و اگر در یك جا ثابت بمانند افسرده می شوند. آنها با مهارت های ذاتی خویش چنان در ذهن مخاطب طوفان به راه می اندازند كه هیچ كس متوجه تغییر مسیر ذهن نمی شود و اینگونه است كه می توانند به اسكیموها یخ بفروشند و به افراد بدبین رویا !

 

 

متولدین تیر : خاكستری


تیرگی رنگ درونی متولد تیر سبب می شود كه گاهی اوقات بداخلاق شود. چنانچه از كسی ساعت را پرسیدید و با اخم جواب داد٬ یا در سر میز غذا از كسی نمكدان خواستید و با عصبانیت به شما پرخاش كرد احتمالا او یك متولد تیر است كه دوباره دچار بدخلقی شده و از زمین و زمان بیزار است. در این حالت فكر نكنید كه از دست شما عصبانی است بلكه او از دنیا ناامید شده است . این حالت او موقتی و گذراست و فورا به همان آدم دلنشین همیشگی تبدیل می شود. متولد تیر همچنین قوه تخیل پرقدرت خود را به خوبی تحت كنترل دارد و تمام حالات درونی خود و دیگران را فورا دریافت كرده و در حافظه قوی خود ثبت می كند.

 

فال رنگ

 

متولدین مرداد: طلایی


رنگ درونی متولدین مرداد غروری شاهانه به او بخشیده به طوری كه همیشه می تواند میزبان باشكوهی باشد. اوبه سختی می تواند حس برتری جویی خود بر دیگران كنترل كند و همواره رفتاری فخر فروشانه دارد او برعكس متولدین فرودین كه اغلب سعی می كند از یك چاه خشك آب بیرون بكشد٬ انرژی خود را بیهوده تلف نمی كند و از همین رو یك سازمان دهند خوب است و به راحتی می تواند وظایف و اعمال خود را سامان دهد . هر گاه كه از خودنمایی دست می كشد دستوراتی كه صادر می كند بسیار موثر هستند .

 

 

متولدین شهریور : نارنجی


نخستین موضوعی كه در مورد متولدین شهریور جلب توجه می كند آن است كه وی طوری رفتار می كند كه انگار مسأله مهمی درذهن خود دارد و او در تلاش است كه آن را حل كند. یا گاهی اوقات احساس مبهمی به شما دست می دهد كه انگار او از چیزی نگران است. این احتمال واقعاُ وجود دارد زیرا نگرانی برای او كاملاً طبیعی است و لبخند دلپذیر او همیشه مشكلات بزرگ او را مخفی می كند. این انسان كمال گرا را نمی توانید در محافل اجتماعی پیدا كنید. احتمال اینكه تا دیروقت شب در محیط كار او را بیابید بسیار بیشتر از آن است كه در میهمانی او را ببینید!

 

 

متولدین مهر : آبی


رنگ آبی آسمانی فطرتی هنری به او بخشیده كه از نور و موسیقی ملایم به شدت لذت می برد. تأثیر آرامش و هماهنگی بر سلامتی متولد مهر معجزه آساست. هنگامی كه در بستر بیماری می افتد قرار گرفتن در محیط عاطفی و خواندن كتاب های دلپذیر تأثیر فوق العاده ای بر سرعت بهبود او خواهد گذاشت. متولد مهر در هنگام گفتگو با دیگران ابتدا تاجایی كه می تواند وراجی می كند و بعد مشتاقانه به حرف های طرف مقابل خود گوش می دهد٬ در دعواهای دیگران همیشه نقش میانجی را بر عهده می گیرد و واضاع را آرام می كند و صلح و صفا برقرار می سازد.

 

 

متولدین آبان : سفید


چنانچه از یك متولد آبان بپرسید كه می تواند به شما كمك كند یا نه٬ به سادگی می گوید: ((بله )) یا ((نه))! بنابراین اگر آدم احساس و زودرنجی هستید از او در هیچ موردی نظر خواهی نكنید زیرا او هر حقیقتی را رك و راست و بی رحمانه بر زبان می راند. درپاسخ هم می گوید كه شما پرسیدید و او جواب داد. متولد آبان اصلاً اهل تملق گویی و دروغ بافی نیست یعنی منش خود را بالاتر از آن می داند كه دست به چنین كاری بزند. بنابراین اگر شما در موردی تعریف كرد یقین داشته باشید كه از صمیم قلب گفته و ارزش آن را بدانید.

 

فال رنگ

 

متولدین آذر: بنفش


متولدین آذر اغلب اوقات شاد و خونگرم هستند. ولی هنگامی كه از صمیمیت فطری آنها سوء استفاده شود آنگاه از كوره در می روند. عصیان علیه صاحبان قدرت و قوانین و مقررات دست و پاگیر در میان متولدین آذر شایع است. او هرگز از دعوا و در گیری فرار نمی كند و از كسی كمك نمی خواهد. همچنین متولدین آذر هرگز تحمل این را ندارد كه كسی آنها را به نادرستی و عدم صداقت متهم كند. یك اتهام غیر منصفانه و بیجا ممكن است خشم آنها را شعله ور كند٬ پس در نحوه بیان كلمات با متولدین آذر خوب دقت كنید چرا كه آنها اول دست به عمل می زنند و بعد به عواقب آن می اندیشند !

 

 

متولدین دی: قهوه ای


رنگ قهوه ای٬ عملگرایی متولد دی را نشان می دهد. او برای حكمرانی اصلاً احتیاج ندارد كه به خودنمایی بپردازد و ترجیح می دهد كه دیگران جلو باشند و او قدرت پشت صحنه بماند. البته گاهی متولد دی از یاد می برد كه بلند پروازی و جاه طلبی خود را مخفی نماید و تا موقعی كه رئیس گروه نشود٬ دست به كار نمی زند. به یاد داشته باشید كه متولد دی همیشه به گونه ای رفتار می كند كه تصور می كنید كه مانند پر نرم و بی آزار است اما در حقیقیت مانند میخ محكم و كوبنده است .

 

 

متولدین بهمن: زرد


متولدین بهمن تركیبی از خونسردی٬ عملگرایی و بی ثباتی هستند و به نظر می رسد كه با افراد همدلی دارند و فقط با چند كلمه صحبت می توانند اضطراب آنها را كاهش داده و آرامشان كنند. این توانایی آنها احتمالاً به خاطر سیستم عصبی قوی و پرتوان آنهاست. متولدین بهمن معمولاً در انزوای خواصی فرو می روند و مردم معمولاً به درستی آنها را درك نمی كنند زیرا به خوبی نمی توانند با دنیای خیالی و آرمانی آنها ارتباط برقرار كنند. متولدین بهمن علیرغم آنكه دوستان زیادی در اطراف خود دارند ولی دوستان صمیمی و نزدیك چندانی ندارند .

 

 

 

متولدین اسفند: سبز


رنگ بخشنده فطرت آنها سبب شده تا اصولاً عاری از هر نوع حرص و طمع باشند. سرشت دلپذیر٬ جذاب و در عین حال تنبل متولدین اسفند شما را تحت تأثیر قرار می دهد. او نسبت به همه قید و بندهایی كه محدود كننده هستند بی اعتناست به شرط آنكه آزادی خیال پردازی را از او نگیرند و بتواند بنا به خواست خود زندگی كند. او همچنین در مقابل توهین ها٬ تهمت ها و نظرات دیگران نیز بی تفاوت است٬ بنابراین خیلی به ندرت ممكن است عكس العمل شدیدی از او ببینید. البته فكر نكنید كه كلاً آدمی بی خیال است زمانی كه احساساتش جریحه دار شود با زیركی خاص خود به نیش و كنایه می پردازد و طرف مقابل را مورد ریشخند و استهزاء قرار می دهد.

 

نوع مطلب : فال و طالع بینی، 
برچسب ها : فال رنگ متولدین ماههای مختلف،
لینک های مرتبط :
شنبه 10 آذر 1397 05:23 ب.ظ
Hello colleagues, its fantastic post concerning cultureand entirely defined, keep
it up all the time.
شنبه 10 شهریور 1397 03:28 ق.ظ
Earning money from house is the way to go.
شنبه 27 مرداد 1397 10:10 ق.ظ
Undeniably believe that which you stated. Your favourite
justification seemed to be on the internet the easiest factor to keep in mind of.

I say to you, I certainly get irked while other people consider issues that they just don't realize about.
You controlled to hit the nail upon the highest as smartly as outlined out the whole thing with no need side-effects
, other folks can take a signal. Will likely be again to get more.
Thank you
سه شنبه 21 فروردین 1397 12:51 ق.ظ
Sweet. I don't - in MY HOME!
دوشنبه 20 فروردین 1397 02:45 ب.ظ
The big variety of bijou indicated that they have been worn to ascertain and
specific the wearer's distinctive persona.
دوشنبه 20 فروردین 1397 10:01 ق.ظ
Have actually been taking little over a month.
دوشنبه 20 فروردین 1397 09:26 ق.ظ
The United states business tradition has aided sell countless copies of press because of their irrational decision-making.
دوشنبه 20 فروردین 1397 05:46 ق.ظ
Have been taking little over a month.
شنبه 1 مهر 1396 04:03 ب.ظ
I just like the helpful information you provide for your articles.
I'll bookmark your weblog and test once more right here
frequently. I'm relatively certain I'll learn a lot of new stuff right right here!
Good luck for the following!
یکشنبه 26 شهریور 1396 07:58 ب.ظ
Thank you, I've recently been searching for information about this subject for a long
time and yours is the best I have came upon so far.
However, what about the conclusion? Are you sure in regards
to the supply?
شنبه 18 شهریور 1396 06:24 ق.ظ
I'm curious to find out what blog system you are using?
I'm experiencing some small security issues with my latest blog and I'd like to find
something more risk-free. Do you have any solutions?
یکشنبه 15 مرداد 1396 03:53 ب.ظ
Hello there! I know this is kinda off topic but I was wondering which blog
platform are you using for this website? I'm getting tired of Wordpress because
I've had issues with hackers and I'm looking at options for another platform.
I would be awesome if you could point me in the direction of a good
platform.
یکشنبه 15 مرداد 1396 03:20 ب.ظ
Pretty great post. I simply stumbled upon your blog and wanted to mention that I've really loved browsing
your blog posts. In any case I will be subscribing to
your feed and I'm hoping you write again soon!
سه شنبه 3 مرداد 1396 08:05 ب.ظ
Hi there everyone, it's my first go to see at this web site,
and piece of writing is in fact fruitful designed for me, keep up posting such content.
چهارشنبه 23 فروردین 1396 03:07 ب.ظ
Its like you read my mind! You seem to know
a lot about this, like you wrote the book in it or something.
I think that you could do with some pics to drive the message home a bit, but instead of that, this is excellent blog.
A fantastic read. I'll certainly be back.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


درباره وبلاگ


سلام از اینکه در این وبلاگ هستین بی نهایت خوشحالم و امیدوارم این وبلاگ بتونه بهتون کمک کنه . اگه لطف کنین و نظرتون رو بگین خیلی خوشحال می شم.
مدیر وبلاگ : علیرضا

مدیر وبلاگ : سید علیرضا
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :